Data/Czas
Date(s) - 02/08/2021 - 31/08/2021
00:00


Do pobrania:

Wytyczne GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku letniego dzieci i młodzieży w 2021 r. PDF

Zgoda i regulamin 2021 PDF


Nadszedł ten czas gdy chcemy się z Wami podzielić ogólną rozpiską na sierpniowy wypoczynek z OSIR Boguszów-Gorce

Oj będzie się działo …, ale zacznijmy od początku

Mamy rok OLIMPIJSKI, z tej okazji co poniedziałek zapraszamy Was do siedziby OSiRu na Olimpijskiej gdzie co tydzień odbędą się rozgrywki sportowe z innej dyscypliny – w zależności od pogody bawić się będziemy na hali lub w terenie; zaczynamy o godzinie 10

Wtorki, środy i czwartki – to czas zajęć w grupach na poszczególnych dzielnicach – podobnie jak w roku ubiegłym . Co tydzień będzie przygotowywana dla Was rozpiska zajęć ze szczegółami: co robimy i gdzie jedziemy, miejsca i godziny zbiórek itp.

W piątki zapraszamy wszystkich chętnych powyżej 10 roku życia – takie przepisy – do udziału w Akademii Rowerowej podczas, której wspólnie z boguszowską Policją, Starą Miejską, Ochotniczą Strażą Pożarną Gorce oraz Publiczną Szkołą Podstawową Nr 5 przygotujemy Was do zdobycia przez was KARTY ROWEROWEJ.

WARUNEK – sprawny rower oraz kask. Będą zajęcia praktyczne m.in. z budowy i wyposażenia roweru, techniki jazdy oraz teorii (m.in. przepisy ruchu drogowego, pierwsza pomoc ).

 

Dodatkowo klub zapaśniczy HEROS Boguszów-Gorce przygotował dla Was zajęcia w dniach od 02 do 11 sierpnia które odbędą się na hali przy ul. Olimpijskiej.

A na koniec sierpnia zapraszamy Was na Rodzinny Finał Wakacji, który już po raz piąty odbędzie się na stadionie w Gorcach. Wśród atrakcji m.in. stanowiska sportowo-rekreacyjne przygotowane przez kluby i stowarzyszenia z Boguszowa-Gorc i okolic, kino plenerowe, “Eksplozja Kolorów” – i wiele więcej.

WAŻNE – obowiązują zapisy na każdy kolejny tydzień zajęć – pamiętajcie o ZGODACH.


Do pobrania:

Wytyczne GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku letniego dzieci i młodzieży w 2021 r. PDF

Zgoda i regulamin 2021 PDF


Wakacje 2021