7. kolejka Ligi zapaśniczej kobiet za nami!

wpis w: Aktualności 0
W niedzielę 30 października na gorcowskiej macie odbyła się się 7 runda Otwartej Dolnośląskiej Ligi w zapasach kobiet – Boguszów-Gorce 2022
Emocji było baaaardzo dużo, pojedynki były wyrównane, zacięte i widowiskowe. Dziękujemy wszystkim klubom za przybycie:
Dziękujemy również naszemu zapleczu medycznemu w osobie Piotra Archackiego – Firma Rat-Med, za profesjonalną obsługę zawodów ☺️.
Już teraz zapraszamy na rundę FINAŁOWĄ, która odbędzie się w sobotę 19 listopada – UWAGA‼️ – wyjątkowo na hali sportowej przy ul. Waryńskiego w Boguszowie-Gorcach.
Dolnośląska Liga w zapasach kobiet realizowana jest ze wsparciem finansowym:
Powiatu – Ziemia Wałbrzyska

Dolnośląska Liga w Zapasach Kobiet 2022 – edycja 7 – wyniki po 6 edycji

wpis w: Aktualności 0

Przypominamy, że już w najbliższą NIEDZIELĘ – 30.10 – spotykamy się na hali OSiR Boguszów-Gorce, przy ul. Olimpijskiej na 7 kolejce Otwartej Dolnośląskiej Ligi w zapasach kobiet.
Będzie to przedostatnie spotkanie – finałowa Liga zgodnie z planem odbędzie się 19 listopada!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym RANKINGIEM – obecnie na podium w MŁODZICZKACH mamy aż 2 reprezentantki Herosa – jednak sytuacja jeszcze może się zmienić, już nie raz okazywała się bardzo dynamiczna
NAJLEPSZA „10” MŁODZICZEK po 6 rundzie:
1. Regina Błaszkowska HEROS Boguszów-Gorce
2. Maja Wejchan KS Sobieski Poznań
3. Zuzanna Wołowicz HEROS Boguszów-Gorce
4. Emilia Reich KS Sobieski Poznań
5. Klaudia Galant Zapaśniczy Klub Sportowy w Gogolinie
6. Nadia Kurcab IRON BULLS Bielawa
7. Zofia Szymańska KS Sobieski Poznań
8. Zuzanna Podgórska Zapaśniczy Klub Sportowy w Gogolinie
9. Gaja Krzesińska Zapaśniczy Klub Sportowy Bielawianka
10. Anna Bugajewska KS Sobieski Poznań

NAJLEPSZA „5” MŁODZICZEK Młodszych (dzieci) po 6 rundzie:
1. Atena Ul Victoria Wałbrzych
2. Marta Bereszyńska KS Sobieski Poznań
3. Hanna Andrzejewska HEROS Boguszów-Gorce
4. Magdalena Piaskowska HEROS Boguszów-Gorce
5. Oliwia Piątkowska ULKS 28 Włyń
Do zobaczenia w niedzielę!

GraMY! GłosujeMY! WygrywaMY!

wpis w: Aktualności 0
Zachęcamy wszystkich grających w dowolne gry LOTTO (typu zdrapki i inne) do głosowania przy okazji na projekt OSiR Boguszów-Gorce dotyczący budowy placu do gry w bule!
Projekt OSiRu zakwalifikował się do drugiego etapu konkursu organizowanego przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej i teraz kupując dowolny produkt LOTTO chociażby za 1zł można zagłosować i wesprzeć wybrany projekt (jeden z 5 na Dolnym Śląsku i 80 w całej Polsce).
Podczas zakupu otrzymacie kupon z kodem, który wpisujecie na stronę www.gramywygrywamy.pl i już – można wybierać i głosować 😁👍
A co to są bule????
Petanque (pot. bule, boule czy bulle) – to francuska gra towarzyska z elementami zręcznościowymi. W skrócie – gra polega na tym, aby zawodnicy (drużynowo lub indywidualne) dorzucili metalowe bule/kule jak najbliżej wyznaczonego celu, którym jest kula zwana „świnką” czy też „kuszonką”. Członkowie SKF ”Sudety petanque” Boguszów Gorce , działają w naszym mieście już od ponad 30 lat i są wśród najlepszych polskich zawodników w tej dyscyplinie.
Pomóżmy im rozwijać swoje zdolności oraz dzielić się swoimi umiejętnościami z kolejnym pokoleniem przyszłych bularzy.

34. Sudecka 100 – zapisy!

wpis w: Aktualności 0
Dla tych co już układają sobie plan treningów i startów na 2023 rok informujemy, że najstarszy nocny ultramaraton w Polsce 34. Sudecka 100 wystartuje w piątek 23 czerwca 2023 r. tradycyjnie o godz. 22.00 z najwyżej położonego rynku w Polsce w Boguszowie-Gorcach.
Zapisy ruszają w noc sylwestrową 1 stycznia 2023 r.
Więcej informacji już wkrótce na wydarzeniu na FB – 34. Sudecka 100 oraz na www.sudecka100.pl

Do zobaczenia na Starcie!!!!😘

Setkowe PODZIĘKOWANIA !

wpis w: Aktualności 0
W piątkowe popołudnie 14 października odbyło się spotkanie organizatorów 33. Sudeckiej 100 ze Sponsorami i Wolontariuszami najstarszego, nocnego ultramaratonu w Polsce. ????????????
Po krótkim podsumowaniu i przedstawieniu planów na kolejną edycję Sudeckiej 100, nadszedł czas na liczne PODZIĘKOWANIA adresowane do naszych Sponsorów oraz kochanych Wolontariuszy. Wiemy, że nie Wszyscy mogliście przybyć na spotkanie – sprawy szkolne, zawodowe czy rodzinne – nie pozwoliły na To – ale jeszcze raz chcemy Wam podziękować za zaangażowanie i wsparcie.

W swoje kalendarze wpiszcie sobie już datę 23 czerwca 2023 r., kiedy to wystartuje kolejna 34. Sudecka 100.

Więcej informacji już wkrótce ??

Siódma edycja DZIKIEJ 13 za nami!

wpis w: Aktualności 0

W sobotnie południe 8 października na starcie Dzikiej 13 w Boguszowie-Gorcach stanęło 65 zawodniczek i zawodników z Polski i Czech. Zawodnicy na trzynastokilometrową trasę wystartowali w dwóch kategoriach: bieg oraz nordic walking. Ostateczna klasyfikacja odbywała się w kategoriach: OPEN, kat. wiekowe, Góral i Góralka (najszybsi przy górnej stacji kolei po pokonaniu ok. 750 metrowego odcinka po stoku 🙂 Boguszowianka i Boguszowianin oraz 13-ty Zawodnik na Mecie. Statuetki oraz nagrody wręczali Sylwia Dąbrowska – Burmistrz Boguszowa-Gorc, Kamila Żeromska – Dyrektor Biegu/Grupa Biegowa Dzikowiec oraz Rafał Wiernicki – Dyrektor OSiR Boguszów-Gorce. [czytaj więcej…]

 

Korty

wpis w: Aktualności 0

Pogoda za oknem dopisuje, a nasze prognozy podpowiadają, że niedziela i początek przyszłego tygodnia mają być słoneczne. Jeśli Macie chęć na kilka setów w pięknej jesiennej scenerii to nasze korty na ul. Wałbrzyskiej są otwarte przez najbliższe dwa tygodnie (czyli jeśli aura pozwoli – do 23 października). Zapraszamy!

Piosenką Turystyczną Żegnamy Sezon

wpis w: Aktualności 0

W czwartek 24 listopada 2022 r. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach zaprasza solistów oraz zespoły do udziału w 17 edycji konkursu “Piosenką Turystyczną Żegnamy Sezon”. Impreza odbędzie się na terenie Filii Nr 4 „Witold” Miejskiej Biblioteki Publicznej-Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach o godz. 9.00. W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych reprezentujących m.in. szkoły, koła/ogniska muzyczne, koła turystyczne czy grupy harcerskie.

Przypominamy również, że termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu mija w poniedziałek 21 listopada 2022 r.

Do pobrania:

Regulamin PDF

Karta zgłoszeń oraz RODO: PDF i DOCX

 

Siódma odsłona Dzikiej 13!

wpis w: Aktualności 0
Już w najbliższą sobotę 8 października startuje kolejna , w ramach której odbędzie się bieg górki i zawody nordic walking oraz kolejne Mistrzostwa w biegu na Górę Dzikowiec.
Start tradycyjnie o godz. 13.00 na terenie Ośrodka Góra Dzikowiec w Boguszowie-Gorcach.
Dodatkowo do nagradzanych kategorii OPEN oraz wiekowych, przewidziane są upominki dla najlepszych Boguszowianki i Boguszowianina, a także zawodników z 13 lokata na mecie.
Dodatkowa atrakcja to Joga dla najmłodszych, która startuje o godz. 12 na placu zabaw w okolicy pola startowego.
Zapisy nadal trwająpod linkiem również regulamin Dzikiej 13
– do piątku 07.10. elektronicznie https://formularz.ultimasport.pl/40
– lub osobiście w biurze zawodów w sobotę 08.10 w godzinach 11:00 do 12:30!
Zapraszają
Ośrodek Góra Dzikowiec w Boguszowie-Gorcach
SportFuel
1 2 3 4 24