Wakacje 2021

wpis w: Aktualności 0

Nadszedł ten czas gdy chcemy się z Wami podzielić ogólną rozpiską na sierpniowy wypoczynek z OSIR Boguszów-Gorce

Oj będzie się działo …, ale zacznijmy od początku

Mamy rok OLIMPIJSKI, z tej okazji co poniedziałek zapraszamy Was do siedziby OSiRu na Olimpijskiej gdzie co tydzień odbędą się rozgrywki sportowe z innej dyscypliny – w zależności od pogody bawić się będziemy na hali lub w terenie; zaczynamy o godzinie 10.

[czytaj więcej…]

Sudecka Setka po raz kolejny doceniona

wpis w: Aktualności 0
Gmina Boguszów-Gorce została laureatem konkursu na markę lokalną „Sudecki Świat” w kategorii „Inicjatywa”.😀🏆
Ideą konkursu było wyłonienie produktów i usług z obszaru LGD Kwiat Lnu charakteryzujących się oryginalnością, wysoką jakością i atrakcyjnością dla klientów i turystów. W ramach konkursu wyłoniono najciekawsze lokalne produkty, usługi oraz inicjatywy, które swoimi walorami oraz jakością będą kreować markę lokalną.🥰
Zachęcamy do zapoznania się z listą laureatów konkursu – razem odkrywajmy potencjał naszego regionu❗️

WAKACJE

wpis w: Aktualności 0
Wakacje 2021Już nie możemy się doczekać sierpniowych zajęć z Wami. Więcej informacji po 19 lipca na naszej stronie oraz naszym koncie na FB.
Do zobaczenia!

Mamy WAKACJE i czas na aktywny wypoczynek

wpis w: Aktualności 0
Hala sportowa OSiR
Hala sportowa OSiR

Zapraszamy na nasze obiekty:

✅️ Hala sportowa OSiR przy ul. Olimpijskiej (w godzinach od 8 do 20 – rezerwacja tel. 74 844 03 05, mail biuro@osir-boguszow.eu)
✅️ Korty tenisowe oraz boisko do koszykówki przy ul. Wałbrzyskiej – wstęp bezpłatny
✅ ️Moje Boisko ORLIK przy ul. Bema – wstęp bezpłatny
✅ ️Boisko sportowe przy ul. Kosynierów – wstęp bezpłatny
✅ Ośrodek Dzikowiec w Boguszowie-Gorcach – zapraszamy na szlaki turystyczne, rowerowe, wieżę widokową i plac zabaw – wstęp bezpłatny (ze względu na prace modernizacyjne kolej linowa i trasy DH są nieczynne❎).
❎ Ze względu na konieczność regeneracji murawy – boiska piłkarskie przy ul. Kusocińskiego i przy ul. Olimpijskiej są wyłączone z użytkowania

Mini Setka i Nor-DZIK

wpis w: Aktualności 0
Zapraszamy Wszystkich spragnionych ruchu na świeżym powietrzu oraz namiastki ducha rywalizacji 🙂 na rekreacyjny dzień zmagań sportowych. 🙂
W tym roku postanowiliśmy połączyć dwie nasze imprezy Mini Setkę oraz Nor-DZIKA. W czasie gdy “kijkarze” będą maszerować na 6,5 kilometrowej trasie, na terenie OSR DZikowiec będą się odbywać biegi rekreacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dodatkowo na najmłodszych uczestników wydarzenia będą czekać m.in. zabawy animacyjne, bezpłatne dmuchańce. Dla każdego uczestnika marszu oraz biegu na mecie będzie czekać medal oraz drobny upominek.

Mamy dla Was dobre wieści!

wpis w: Aktualności 0
W dniu 28 kwietnia br. radni Boguszowa-Gorc zaakceptowali plany modernizacji ośrodka pod Dzikowcem w ramach zadania inwestycyjnego „Rozwój i poprawa funkcji turystycznych na terenie Gminy Boguszów-Gorce” realizowanego ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych na przeciwdziałanie skutkom COVID-19. W pierwszej kolejności będą realizowane zadania:
– „Budowa i przebudowa tras rowerowych Downhill oraz MTB” oraz
– „Modernizacja układu sterowania turystycznej kolei linowej na OSR Dzikowiec”
Co to oznacza? Docelowo pozwoli nam to przygotować „serce” kolei linowej na długie lata funkcjonowania i na pracę przez cały rok. Modernizacja kolei potrwa wg założeń do końca sierpnia. Równolegle będziemy pracować nad trasami DH na Dzikowcu, a do wymiany jest w zasadzie wszystko. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to na przetestowanie nowości zaprosimy Was z początkiem września. Trzymajcie kciuki i obserwujcie nasz fanpage. Będziemy regularnie zdawać relacje z postępu prac, a wszystkich Was, którzy już teraz żywo interesują się bike parkiem będziemy zapraszać Was do współtworzenia tego miejsca.
Załoga OSIR Boguszów-Gorca i OSR Dzikowiec
1 2 3 4 14