POWITANIE WIOSNY 2021 z MARZANNĄ

wpis w: Aktualności 0

🌸 Nasza Marzanna od zeszłego roku czekała aby wejść na Chełmiec razem z innymi. 🏞 Niecierpliwa z niej kobitka, nie chciała czekać kolejnego roku i postanowiła udać się na wycieczkę w imieniu Wszystkich tych, którzy nie mogli.
Do zobaczenia na szlaku – miejmy nadzieję, że już niedługo …

Powitanie wiosny – odwołane :(

wpis w: Aktualności 0

Niestety, w związku z wprowadzeniem od soboty 20 marca dodatkowych obostrzeń sanitarnych, postanowiliśmy odwołać Powitanie Wiosny 2021 z Marzanną na Chełmcu.

Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się Wszyscy na wspólnych wycieczkach oraz imprezach organizowanych przez Osir Boguszów-Gorce.

Trzymajcie się Wszyscy w zdrowiu i dobrym samopoczuciu , w miarę możliwości przebywajcie na świeżym powietrzu – aby się wzmocnić –  z zachowaniem obowiązujących przepisów

  • bezpieczny dystans min. 1,5m ‍↔‍♀
  • zakrywanie ust i nosa
  • dezynfekcja rąk

Liga zapaśnicza kobiet

wpis w: Aktualności 0

LZKS Heros Boguszów-Gorce oraz OSiR Boguszów-Gorce zapraszają do udziału w Dolnośląskiej Lidze młodziczek i dzieci w zapasach kobiet. W ramach ligi planujemy 6 turniejów w 2021 roku. Pierwsze zawody odbędą się w sobotę 27 marca na hali sportowej OSiR przy ul. Olimpijskiej. Liga jest indywidualna, a start w zawodach jest otwarty ( z udziałem klubów spoza Dolnego Śląska).
Dolnośląską Ligę w zapasach kobiet wspierają: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Powiat Wałbrzyski oraz Gmina Miasto Boguszów-Gorce. Więcej na FB: HEROS Boguszów-Gorce. [Czytaj więcej…]

Puchar Dzikowca w Slalomie Gigancie za nami

wpis w: Aktualności 0

Sobota, 6 marca 2021, pełne słońce, zero chmur i zero wiatru. Przy takich idealnych warunkach wystartowały w miniony weekend zawody o Puchar Dzikowca w Slalomie Gigancie. W zmaganiach udział wzięło 56 Zawodniczek i Zawodniczek, a lekki mrozik pozwolił na wykonanie dwóch mierzonych przejazdów. [Czytaj więcej…]

Ogłoszenie o postępowaniu na wynajem domków handlowo-gastronomicznych

wpis w: Aktualności 0

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach informuje, że wystartował konkurs na wynajem domków w celach handlowo-gastronomicznych na terenie OSR Dzikowiec w Boguszowie-Gorcach.
Szczegóły – http://bip.osir-boguszow.eu/index.php?id=221

1 2 3 4 13